10 کیف پول برای بیت کوین لایتنینگ Lightning Bitcoin

10 کیف پول برای بیت کوین لایتنینگ Lightning Bitcoin

شبکه رعد و برق یا لایتنینگ اجازه می دهد تا Bitcoin در نهایت به صورت P2P و بلافاصله با هزینه های بسیار پایین انجام شود. در حالیکه توسعه دهندگان همچنان به اضافه کردن ویژگی های جدید ادامه می دهند و این پروتکل را قوی تر می کنند، برخی از آنها قبلا بسته های نرم افزاری چشمگیر را ارائه می دهند که به هر کسی امکان استفاده از ویژگی های رعد و برق را می دهد .

کیف پول نقد ( Bitcoin BLW)


موجود برای اندروید
BLWبرای کاربران Android را یکی از برنامه های قدرتمند و با پشتیبانی رعد و برق ارائه می دهد. کاربران می توانند هر دو دریافت و پرداخت هزینه های Bitcoin سنتی و همچنین معاملات رعد و برق را ارسال کنند.

Eclair


موجود برای اندروید
Eclair توسط ACINQ، یک راهبرد در مقیاس پذیری Bitcoin ایجاد شده است. و تبلیغ خود را به عنوان محبوب ترین کیف پول رعد و برق و ارائه می دهد کاربران آندروید توانایی ایجاد کیف پول های سنتی Bitcoin. با به روز رسانی های مکرر دارد Eclair برای ارائه علاقه مندان به رمز و راز بسیار مفید است.

Zap


موجود برای iOS، ویندوز، مک، لینوکس
بر خلاف Eclair، Zap در دسکتاپ و همچنین گوشی های هوشمند موجود است که شامل یک رابط کاربری ساده و واضح است که باعث می شود تا معاملات در Network Lightning آسان تر شود.

Tippin.me


مرورگر اینترنت
Tippin.me به شما یک کیف پول نگهداری می دهد که به راحتی در Chrome و Firefox دیده می شود. Bitcoiners (بیت کوینرها به افرادی گفته میشود که بیشترین دارای انها به صورت بیت کوین است ) از آن برای نوک کردن کاربران توییتر با تکنولوژی شبکۀ شبکهای استفاده می کند و دکمه های رعد و برق نوک را به وب سایت های خود اضافه می کنند.این کیف پول به شما اجازه میدهد تا با استفاده از تویتر به یک دیگر بیت کوین انتقال دهید

Bluewallet


موجود در iOS و Android
نگهداری زندان
Bluewallet برای ایجاد اپلیکیشن Lightning Network به صفر تنظیم شده است تا دستگاههای اندرویدی و iOS، و تحویل داده شود. با تأکید بر رابط کاربر، توسعه دهندگان Bluewallet قصد دارند Bitcoin را به راحتی برای کسانی که برای رمزنگاری جدید استفاده می کنند یا کسانی که ترجیح می دهند گره گره سوم شخص به خوبی متصل را برای استفاده از پول نقد خود به راحتی در دسترس قرار دهند. این بازار دارای “Lapps” مانند Bitrefill، Yalls، Zigzag، Ln Roulette، Pollo feed 🙂 و بسیاری دیگر است.

Breez


موجود در Android (در iOS به زودی)
Breez (Venmo of Bitcoin) پرداخت های لحظه ای را با استفاده از شبکۀ Lightning Network انجام می دهد و یکی از اولین اعضای Neutrino است. بریز به عنوان یک کیف پول باز و بدون منبع، بر پرداخت ساده بین دوستان و همچنین معاملات تجاری با استفاده از برنامه فروش نرمافزار مبتنی بر NFC تاکید می کند.

کیف پول Satoshi


موجود در iOS و Android
نگهداری زندان
کیف پول Satoshi. کیف پول کاملا کیفی، کیف پول Satoshi ساده و عملی است. این یک گزینه خرید bitcoin یکپارچه شده است، بدون ترک کیف پول. بنابراین مادر حتی می تواند از آن استفاده کند.

Casa Node


به عنوان سخت افزار موجود است
بر خلاف دیگر کیف پول لپ تاپ در این لیست، Casa Node یک دستگاه فیزیکی است که به شما امکان می دهد تا گره Bitcoin & Lightning خود را به راحتی اجرا کنید. Nodes Casa برای استفاده در دفاتر و خانه ها در نظر گرفته شده است و گزینه ای برای plug-and-play برای کاربران علاقه مند به یک گره شخصی فراهم می کند.

Joule


به عنوان یک افزونه مرورگر موجود است
جول فراهم می کند کاربران دسترسی به گره خود را از طریق مرورگرهای رایج از جمله کروم، فایرفاکس، اپرا و شجاع. به عنوان یک برنامه منبع باز، کد آن می تواند در هر زمان گسترش و حسابرسی شود. بدون ردیابی و بسیار مفید است.

Shango


موجود در iOS و Android
تنها برای دستگاه های موبایل، نام تجاری Shango خود را به عنوان اولین نرم افزار Lightning-As-A-Service معرفی می کند. این اجازه می دهد تا کاربران یک گره امنیتی امن گواهی ISO را راه اندازی کنند، LND را از دستگاه خود اجرا کنند و گره های LND خود را کنترل کنند.

Spark


موجود در آندروید، ویندوز، مک و لینوکس (به زودی iOS)
Spark یک GUI پیشرفته webapp است که به گره C رعد و برق شما در پشت صحنه متصل می شود. ویژگی های سفارشی سازی آن و تنظیم ساده آن به یکی از محبوب ترین کیف پول لپ تاپ تبدیل شده است. تور پشتیبانی!

Lightning Peachموجود در iOS، آندروید، ویندوز، مک، لینوکس
ریش جی هویک در حال حاضر تنها کیف پول لپ تاپ موجود در تمام رایانه های لوحی و تلفن همراه است. برخی از Bitcoiners احساس حریم شخصی در این کیف پول است سوال برانگیز است، اما تیم BitFury سعی کرد به نگرانی ها در این پست وبلاگ رسیدگی کند.
آنها همچنین به تجار با تجارت هلو و ترمینال خدمت می کنند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها