بهترین ارزهای دیجیتالی برای ماینینگ در سال 2019

بهترین ارزهای دیجیتالی برای ماینینگ در سال 2019

پایان سال گذشته سخت بود برای تریدر ها وماینرها . بیتکوین در هارد فورک و پس از آن جنگ هش و سقوط بازار ارزهای دیجیتالی

در نیمه اول دسامبر 2018 Ethereum با 85 دلار معامله شد، در حالی که Bitcoin با 3400 دلار معامله شد. بحران عمدتا تحت تأثیر معدنچیان قرار گرفت که به علت کمبود یا عدم وجود سود، مجبور به انجام آن بودند. از آن زمان به بعد، نرخ ارز بسیار تغییر نکرده است، بر خلاف صاحبان سختی های دشوار و سوار بر ماینر های ASIC. در مورد زمانی که ما در مورد گزینه های سودآور معادن در سال 2019 بحث کردیم.ارزهای رمزنگاری شده در سال 2019
اول از همه، بیایید شناسایی کنیم که در حال حاضر اهداف سرمایه گزاری عموم را در ماینینگ را مشخص می کنیم . امروزه، کمتر مردم می خواهند دراستخراج های ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری بیش از 6 ماه انجام دهند.

به عنوان مثال، نرخ جابجایی شبکه Ethereum فعلی 190 TH بر ثانیه است، در حالی که حداکثر مقدار که در 9 اوت 2018 به 295 TH / s رسید. این به این معنی است که یک سوم از کاربران شبکه ماینرها را متوقف کردند.

پس از انبساط سختی BCH در ماه نوامبر بازار ارزهای دیجیتالی سقوط کرد و اکثر سکه ها سالانه پایین آمدند. این به ما اجازه می دهد تا دو نتیجه را بیاموزیم:

افراد دیگر به استخراج برای پول نقد سریع عجله ندارند. همه می دانند که در حال حاضر، ممنوع است که در سه ماه هزینه یک دستگاه را پرداخت کند، بنابراین این بخش بالغ شده است.
اخیرا، نرخ هش با تکان های متناوب مسطح شده است و اگر این وضعیت ادامه یابد، احتمال رشد آن کم است . حتی اگر ماینر ها سعی کنند، موفق نخواهند شد مگر اینکه بازار به حداقل مقدار اکتبر تبدیل شود.
به عنوان یک نتیجه، ماینر های امروز نیازی به ترس افزایش رقابت و افزایش سختی های ماینر ندارند، در حالی که استخراج کریپتو خود سود زیادی را تولید نمی کند. این یک فرصت عالی برای آینده برای شما است – فراموش کنید که ثروتمند شوید و رویدادهای آینده را تحلیل کنید و پول خود را بر روی یکی از این سکه ها بگذارید. در اینجا فهرستی از توصیه های ما است.

اتریم (ETH)
سال گذشته Ethereum جایگاه دوم را به XRP انتقال داد و به میزان ناچیز پایین افتاد. با این وجود، چنگال سخت ETH برجسته ژانویه بود. با این حال، در حال حاضر به مدت 6 هفته به تعویق افتاده است. قسطنطنیه “بمب دشواری” را به تاخیر می اندازد و پاداش بلوک را از 3 تا 2 ETH کاهش می دهد (چند روز پیش این اتفاق افتاد ). به این ترتیب، در بازار کمترین هزینه را ایجاد خواهد کرد که کمبود آن را افزایش خواهد داد. و بر این فرض است که سایر عوامل با ثبات باقی می مانند، کاهش عرضه و تقاضای پایدار معمولا منجر به افزایش فشار قیمت می شود.

عوامل قانع کننده ای نیز وجود دارد. به عنوان مثال، جوزف لوبین، شایعاتی راجع به مشکلی که مشکلی داشت، رفع کرد و کمیته بازاریابی کالا آتی کلا علاقه شدیدی به پروژه و پتانسیل آن داشته است .

با توجه به اینکه پس زمینه اخبار به طور کلی خوب است، کارشناسان معتقدند قیمت ممکن است افزایش یابد. جو آرچینسکی، موسس JoeTechnologist، پیش بینی می کند که ارزش Ethereum تا پایان سال 2019 به 1200 دلار می رسد. نایجل گرین، مدیر عامل شرکت DeVere، پیش بینی می کند که 2500 دلار است. به نظر وی، افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال، محبوبیت قراردادهای هوشمند و عدم تمرکز پردازش ابری تشویق خواهد شد.

زکوین (XZC)
زکوین چه چیزی را برجسته می کند سن آن است. این سکه حدودا از سپتامبر 2016 بوده است، در حالیکه تست شبکه عمومی در تاریخ 18 دسامبر 2015 آغاز شده است. این چیزی است که این پروژه را از یکTH از شیتکوین ها که در زمان ناامید شدن کریپتو ها در نیمه دوم سال 2017 ظاهر شد، متمایز می کند.

با توجه به سن آن، XZC در تقریبا هر مبادله عمده وجود دارد، بنابراین شما مسائل مربوط به سکه را نخواهید داشت.

XZC به اصول خود رجوع می کند و دیگران را کپی نمی کند. هارد فورک سخت در 10 دسامبر اتفاق افتاد و توسعه دهندگان به یک الگوریتم شناخته شده معروف Merkle Tree Proof تبدیل شدند. آنها این کار را برای حفاظت بیشتر در برابر ASIC، تقلب و تمرکز احتمالی انجام دادند. حرکت عالی، آیا فکر نمی کنید؟

جانوران تریدر پیش بینی می کنند که قیمت حداقل Zcoin در ماه دسامبر 2019 به 32 دلار خواهد رسید. ما انتظار داریم تا حداقل 6 برابر افزایش یابد.

مونرو (XMR)
مونرو یک پروژه قابل احترامتر است. آن را از بهار 2014 است. این محبوب ترین سکه های حفظ حریم خصوصی با تمرکز قوی در حریم خصوصی کاربر است. آدرس فرستنده و گیرنده در بلاکچین ، همراه با مبلغ معامله پنهان است، بنابراین برای ردیابی آنها غیرممکن است. متاسفانه بسیاری از جنایتکاران با دارند با این امکان عشق میکنند . به عنوان مثال، اخیرا جنایتکاران از نروژ یک همسر میلیونر را ربوده و برای زندگی خود به طور واضح در XMR خواستار جبران خسارت شدند.

توسعه دهندگان به طور آشکار علیه ASIC در شبکه خود صحبت می کنند. البته نشانت دادنند که برای انان فقط حرف نبوده .

Monero در سال 2018 به یکی از بهترین رمزنگاریهای بورس های کریپتو تبدیل شده است. ProfitConfidential پیش بینی می کند که قیمت XMR تا پایان سال جاری به 350 تا 400 دلار برسد. پیش بینی بر اساس روند بازار فعلی است.

Bitcoin Gold (BTG)
توسعه دهندگان Bitcoin Gold پس از حذف ASIC از شبکه مبتنی بر Equihash، معدنچیان را تأیید کردند. آنها برای اولین بار این کار را انجام دادند. متاسفانه یک حمله 51٪ موفقیت آمیز و پس از آن BTG حذف از Bittrex تاثیر منفی بر شهرت آن بود. به گفته این شرکت، Bitcoin Gold اساسا بهترین تیم بازاریابی در جهان رمزنگاری است.

علاوه بر این، توسعه دهندگان به طور مداوم برای بهبود پروژه تلاش می کنند. نقشه راه سال 2019 به طور منظم به روز می شود و پیشرفت هر تغییر با افزایش 10٪ مشخص می شود تا 100٪ افزایش یابد.

اطمینان حاصل کنید که اهداف Bitcoin Gold برای 2019 را در وب سایت رسمی ان بخوانید. آنها بسیار امیدوار کننده هستند.

نتیجه
سودآوری معدن در سال 2019 در مقایسه با پایان سال 2017 کوتاه خواهد ماند. با توجه به این موضوع، صاحبان ماینر ها ممکن است بخواهند آزمایش کنند یا برعکس، سکه های پایدار و قابل اعتماد را حفظ کنند. Cryptocurrencies معتبر تر با نرخ بالاتر هش شبکه و شمار بیشتری از ماینر ها قطعا شانس کمتر برای حمله به آنها وجود دارد.


مراقب باشید از:

اترئوم کلاسیک سکه به لحاظ تاریخی یک معدن بزرگ بود. متاسفانه، 51 درصد آن را مورد حمله قرار دادند و هکرها توانستند به ان حمله کنند . خسارات در صدها هزار دلار تخمین زده شده است، بنابراین آینده سکه بسیار روشن نیست.
به نظر می رسد که توسعه دهندگان EXP از کسب و کار خودداری کردند. عدم فعالیت فعلی آینده پروژه را متضرر می سازد.
Musicoin آخرین چیزی که توسعه دهندگان انجام دادند پاداش بلوک را کاهش دادند. بازاریابی کاملا خاموش است ولی همچنین مبادلات ان در بازار های ترید وجود دارد .
برای پیوستن به انجمن ماینرها میتوانید از طریق لینک https://forum.minerbazar.org/index.php وارد انجمن شوید بحث و گفتوگو پیرامون سخت افزار بهترین تجهیزات ماینینگ پرسش و پاسخ رفع مشکلات مشاوره و اخبار بروز از انجمن بهره مند شوید .
گروه تلگرامی به علت پرسش های تکرای کاربردی نمیباشد و انجمن مخصوص افراد حرفه ای و کرابران حرفع ای کامپیوتری است . درقسمت بیو خود ویا امضا میتوانید ادرس بیت کوین خود را قرار داده تا کاربرانن دیگر بشما در صورت رضایت مندی از مشاوره پاداش دهند.نظرات (39)

رامین

سلام لطفا لینک گروه ماینرهای حرفه ای رو برام ارسال کنید

  Hanter

  لینک به ایمیل شما ارسال شد لطفا ایمیل خود را چک کنید

مسعود نوروزی فر

سلام لطفا لینک گروه ماینرهای حرفه ای رو برام ارسال کنید

  Hanter

  لینک به ایمیل شما ارسال شد

مصطفی

لطفا لینک رو بفرستید

امیر

سلام لطفا لینک گروه ماینرهای حرفه ایی به من بدهید سپاس

  Hanter

  لینک به ایمیل شما ارسال شد

Xperi

Salam link lotf konid baram niuamde

  Hanter

  به ایمیل شما ارسال شد

احمد

سلام
لطفا لینک رو ارسال کنید

  Hanter

  لینک به ایمیل شما ارسال شد
  لطفا پوشه اسپم خود را چک کنید

روح اله حسنی

لطفا لینک گروه ماینرهای حرفه ای رو برام ارسال کنید

  Hanter

  به ایمیل شما ارسال شد

جلال جهانی

سلام لطفا لینک گروه ماین رو لطف کنید

  Hanter

  لینک به ایمیل شما ارسال شد

مصطفی

send it plz

  Hanter

  sende for you email

حسن کیوان

سلام لطفا لینک گروه رو به من ارسال کنید

  Hanter

  لینک گروه به ایمیل شما ارسال شد

abbas

لینک گروه رو بفرستید.ممنون

  Hanter

  به ایمیل شما ارسال شد

وحید

لطفا لینک گروه ماینرهای حرفه ای را برای من ارسال کنید

  Hanter

  به ایمیل شما ارسال شد

سید مهدی

سلام
لینک گروه ماینرهای حرفه ای رو برام ارسال بفرمایین.
متشکر

  Hanter

  سلام لینک گروه برای شما ارسال شد به ایمیلتان

سید مهدی حسینی

سلام و عرض ادب
لینک گروه ماینرهای حرفه ای رو برام ارسال بفرمایین.
متشکر

  Hanter

  سلام لینک گروه برای شما ارسال شد به ایمیلتان

علی

سلام، ببخشید لینک گروه ماینر های حرفه ای رو میخواستم، ممنونم

  Hanter

  سلام لینک به ایمیل شما ارسال شد

حامد

سلام
لینک گروه ماینرهای حرفه ای رو برام ارسال بفرمایین.

  Hanter

  لینک به ایمیل شما ارسال شد

مجتبی میان ابادی

لطفا لینک گروه رو ارسال کنید

مصطفي بهرامي

سلام لطفا لینک گروه ماینرهای حرفه ای رو برام ارسال کنید

امیر حسین

سلام.لطفا لینک ماینرهای حرفه ای رو برای من بفرستید.

.lartn.

لطفا لینک گروه ماینر هارو برام ارسال کنید

  ماینربازار

  از منوی بالا وارد انجمن شوید

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها