انت ماینر S17

انت ماینر S17

bitmain تولید کننده سخت افزار ماینر چینی و تولید کننده سخت افزار ASIC اعلام کرده است که تاریخ عرضه 9 آوریل برای ماینر جدید انت ماینر S17 با صرفه جویی در انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. این خبر در روز 29 مارس در یک پست رسمی منتشر شد.

همانگونه که قبلا گزارش شده است، معدنچیان جدید با تراشه معدنکاری ASIC 7 نانومتری (نانومتری) ASTM که نامگذاری “BM1397” است – برای کراپتوکورهای معدنی که از روش الگوریتم SHA256 برای اثبات کارشان استفاده می کنند، بویژه بیت کوین (BTC ) و Bitcoin Cash (BCH).

در تاریخ 9 آپریل، سه متفکر Antminer S17 مشخص شده است: مدل Antminer S17 Pro، Antminer S17 و Antminer T17.

Yanxhin – مدیر محصول Bitmain برای سری جدید Antminer S17 – در پست وبلاگ ذکر شده است که معدنچیان جدید “بهبود سریع در هش ریت از لحاظ مصرف فضای و مصرف انرژی” ارائه می دهند و ادعا می کنند که تراشه های BM1397 “28.6 بهبود بهره وری در مقایسه با قبلی تراشه 7nm Bitmain، BM1391. “

Yanxhin همراه با صرفه جویی در هزینه مصرف برق با توجه به افزایش بهره وری انرژی، پیشنهاد کرد که داشتن “هشتر بالاتر در یک معدنچی تنها […] تراکم تراکم را در فضای واحد افزایش می دهد و هزینه های راه اندازی را برای مزارع معدن موجب می شود.”

Yanxhin همچنین دیدگاه فنی خود را در مورد پیشرفت های آینده در آینده از معدنچیان هشتر بالاتر از تراشه های 7 نانومتر، به ذهن متبادر می کند:

“هیچ پیشرفتی در زمینه تکنولوژی وجود ندارد. با این حال، در کوتاه مدت […] چالش های تولید انبوه نانومتری نیازمند سرمایه گذاری بیشتر و تحقیق و توسعه بیشتر است. […] برای آینده نزدیک، 7 نانومتر از نظر عملکرد و اقتصاد بیشتر مطلوب خواهد بود. »

یک ماه پس از آن که شش ماه تلاش برای نابودی بازارهای رمزنگاری باعث انفجار شرکت ها و فلوشیپ عمومی شد، یک منبع نامشخص در Bitmain ادعا فقط این هفته اشاره کرد که تقریبا نیمی از تقاضای بیت کوین در سال 2020 می تواند باعث افزایش مثبت در راه اندازی Antminer شرکت سری S17

میزان بیک کوین برای پاداش به میزان 12.5 BTC تا 6.25 BTC برای هر بلوک در ماه مه 2020 تنظیم شده است. در مقایسه با الگوهای قبلی برخی پیش بینی می کنند که افزایش قیمت بیتکوین پیش از نیمی از آن – احتمالا در اوایل ماه ژوئن 2019 آغاز می شود.

بدین ترتیب منبع Bitmain نامشخص اعلام کرد که “Bitmain در حال حاضر شرط بندی می کند که محصول گل سرسبد بعدی […] به عنوان یک برنده در بازار دنده های معدن تبدیل خواهد شد و رقیب مورد انتظار را خواهد گرفت.”

Bitmain مدل Antminer S9 را در ماه مه سال 2016 به طور قابل توجهی راه اندازی کرد، درست پیش از نیمی از بیتکوین در ماه جولای سال جاری.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها