استخر ماینینگ یا pool mining چیست ؟

استخر ماینینگ یا pool mining چیست ؟

اخیرا نرخ علاقه مندان به cryptocurrency  بسیار بالارفته است . مردم نه تنها علاقه مند به خرید و فروش بیت کوین در هند و یا در سراسر جهان هستند ، بلکه آنها به دنبال گزینه دیگری برای دریافت بیت کوین از معادن بیت کوین یا استخرهای استخراج بیت کوین هستند.
استخراج بیت کوین یک کار سودآور و بسیار رقابتی برای تولید بیت کوین است. هر فردی که دارای سخت افزار مناسب با برق کم هزینه ، آب و هوای سرد به همراه اتصال سریع اینترنت می باشد می تواند در استخراج بیت کوین شرکت کند.
فردی که بیت کوین تولید می کند با حل معادلات ریاضی به Miner معروف است. معدنچی برای هر بلوک معدنکاری موفق پاداش می گیرد و به blockchain اضافه می شود.
در حالی که گروه استخراج بیت کوین گروهی از مردم برای تولید یک بلوک واحد و به اشتراک گذاری پاداش بلوک متناسب با سهم نرخ هش معدنکاری خود تلاش می کنند. با افزایش آگاهی و قیمت ارزهای رمزنگاری ، مردم به سمت استخر معدن تمایل بیشتری پیدا می کنند. از آنجا که هزینه های سخت افزاری و تمام چرخ دنده های مورد نیاز برای استخراج معادن را به خود اختصاص می دهد
معدود کشورهای برتر هستند که از استخرهای استخراج بیت کوین در منطقه خود پشتیبانی می کنند. مرکز اصلی شرکت استخرهای معدنی در چین است. این کشور تعداد خوبی از استخرهای معدن دارد. به غیر از چین ، ایسلند ، ژاپن ، جمهوری چک و تعداد معدودی دیگر در این سیستم استخر استخراج بیت کوین شرکت می کنند.
5 استخر استخراج برتر بیت کوین:
چندین استخر استخراج بیت کوین در سراسر جهان وجود دارد. در زیر جزئیات و نام بهترین 5 استخر معدن آورده شده است.
1. استخر شلخته
استخر اسلش قدیمی ترین استخر معدن است و تعداد زیادی بلوک ایجاد کرده است.
2. آنتولپ
آنتولپ مستقر در چین است. این یک شرکت خصوصی است و دارای تجهیزات جدید ASIC برای استخراج بیت کوین است.
3. BTC.Top
BTC. بالا متعلق به یک شرکت خصوصی است و این گزینه را به من می دهد که پول نقد بیت کوین را به من اختصاص دهد.
4. BTC.com
این استخر عمومی استخراج بیت کوین واقع در چین است و حداکثر تعداد بلوک بیت کوین را در 6 ماه تولید کرده است.
5. BTCC
سومین صرافی بزرگ بیت کوین در چین که خدمات استخر معدن را ارائه می دهد. آنها حدود 7 درصد بلوک بیت کوین را استخراج کرده اند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها